Црнобело Форум

Х
Хоуп*
Outrider
Outrider
Со вилицата кршел ореви хахах...стен е амерички народњак
Х
Хоуп*
А на фемили гај зошто не си им дал шанса? Има јаки ликови.
Outrider
Outrider
I dont always watch cartoons but when i do its american dad :)
Outrider
Outrider
Не знам да ја изгледам оваа па може и таа иако оваа е естетски многу подобра
Х
Хоуп*
Ау ок. :)
Х
Хоуп*
Е дај им шанса де. Подобри се. Какви споредни ликови има таму. Ко пример Herbert the pervert :))
Outrider
Outrider
Слични се или?
Outrider
Outrider
Баш ќе симнам деновиве да видам
Х
Хоуп*
Истиот тип ги створил... Фемили гај е првата, па после неа уште неколку цртани. Оваа и кливленд шоу. Ама сите првични идеи се таму кај првите :zelen Па ти види :)
Outrider
Outrider
Thanx, i will need a lough these days...
Outrider
Outrider
Симнав неколку епизоди од фемили гај, добри се иако анимацијата/цртежот/динамиката не е на ниво на американ дед, барем овие првите шо ги гледам, јако е детенцето со олд скул бритиш акцент :) само малку претерале со главата елипсовидна хахах
Х
Хоуп*
Амa нaд 15 гoд се стaри, тoa имaј гo вo предвид... И верувaј ми еднaш, гледaј ги :)
Outrider
Outrider
Ги гледам, само што кикасторентс го снема пред некој ден па сега мора со декодирање во мп-4... се познава дека американ дед е потомок на серијава :)
Х
Хоуп*
Го гледав тој твојот германскиот. На тв го даваа вчера, ама ептен касно и за жал не издржав до крај. Ќе си го спуштам деновиве, интересен беше, само кој беше мотивот за да ги прислушкуваат овие двајца тоа не разбрав?
Outrider
Outrider
Внатрешен непријател, противник на режимот, нешто кое е бајаги актуелно во РМ деновиве... како што било во Источна немачка пред три децении...
Outrider
Outrider
лол и ти гледаше филм со затвор вечерва??
Х
Хоуп*
А да да... Е гледав до погребот на тој Алберт што се обеси. И не можев да издржам 6 фати.
Х
Хоуп*
Да и јас исто помислив кога видов :))
Outrider
Outrider
Најдоброто тек следува, при крајот на филмот.