Црнобело Форум

Aleksis
Aleksis
Круговите од кафе го прават да биде толку прекрасен..Ристе го обожава тоа шамивче,го инспирира.
Х
Хоуп*
Не барав толку информации :)
Aleksis
Aleksis
Ова воопшто не беше детално :D
Тој
Тој
Aleksis последен пат беше виден/а како:
Прегледува тема Revolver - повеќе од филм, пред неколку секунди


зошто...како? :D
Х
Хоуп*
Ти манијачела на профил и барала мислења и теми од тебе. Да те запознае подобро :)
Тој
Тој
Мх, добро...

мислев дека баш у моментот кога ја прегледував темата видела она :D
Aleksis
Aleksis
Не ми се спие :)
Затоа,така :)
melpomena
melpomena
ОооОоо,забавата била тука...Хоуп ке те пријавам оти наместо на форум,развиваш дискусии по зидови :D
Aleksis
Aleksis
И башка досадна е веќе... :D
Х
Хоуп*
Битно да се дикутира некаде :D
melpomena
melpomena
Од коа мериш интелегенција по правопис,пазам шо пишам ,а тама психолошки сакав да се задлабочам :S
Х
Хоуп*
Никогаш не ми се допаѓале озбилни заклучоци, демек кажани на шала, ама ај тебе ќе ти простам.. Дека сме во туѓ двор иначе не простувам :))
melpomena
melpomena
Овој пат не се шалев,нит знак нит зирка нит прозирка некаде шала..сакала простила сакала не,штом јас си знам која и каква е намерата другото си е твое.
Х
Хоуп*
Така бе Мели. Сега е веќе подобро. Само беше прашање на време кога ќе стигнам на ред.
melpomena
melpomena
На ред за?
Тој
Тој
реденка...
Х
Хоуп*
Нема врска, ценам јас искрени и директни критики во старт. За ова со мерењето на интелигенцијата ми го кажа и завчера и вчера и денес. И на шала и без шала. Небитно е. :)
melpomena
melpomena
Ке пиеме кафе тука кај Алексис или ке се расчатеме во чатот дур се разбереме.На ред за? :)
Х
Хоуп*
Нема потреба да знае цел форум јас со кој разговарам, што сум играла и кој ме победил. Ни да се расчистувам со некој. Не е ова арена нели? :)
Тој
Тој
BITCH FIIIIGHT!!!