Црнобело Форум

Outrider
Outrider
Кога ќе кажеш, јас како склон кон папучарење можам и со еклер и боза да поминам.
True_Blood
True_Blood
Леле љубовЌе значи која заведувачка моќ ја владееш и тоа левел - нинџа :D Сигурно ти имам кажано дека боза ми е афродизијак, гарант!
Outrider
Outrider
Само ако ме држиш јако за рака, да не се загубам некаде ми е страв, паника ме фаќа please?
Outrider
Outrider
Тоа е столетна мудрост на локалните заводници, боза, еклер, шамар и жената е твоја. За позахтевни жени може и шкембе чорба.
True_Blood
True_Blood
Јас веќе те држам за срцето, доволно е. Ти и онака нема да посакаш никогаш да го испуштам...( Росалинда ај амоооор, ај амор!) :D
True_Blood
True_Blood
Ќебапи у Дестан, жута у Идадија, чачкалица меѓу заби и твоја сум заувек.
Outrider
Outrider
Затоа некако аритмија ме мава последно време а јас се чудам зошто...
Outrider
Outrider
жута и ќебапи сега од каде излегоа....мислев дека си скромна жена?
True_Blood
True_Blood
Ќебапите се по 10 дИнари алооо...јас сум скромна, а ти циција! Не ме терај да побарам пиво на Кеј!
Outrider
Outrider
не...само тоа не! имај милост кон мене сиромавиот. 10 динари...тоа тие е пола немачка марка, скапо.... ама шо да правам, романтиката ми е во душата, ако треба и 12 динари нека се.
True_Blood
True_Blood
Ооооо, ме разнежни со романтикава...мислам дека ќе ти дадам да ме фатиш за цице на вториот состанок :*
Outrider
Outrider
Никако на вториот, јас како традиционална особа се грозам од такви неморални ситуации. За два месеци, може.
Outrider
Outrider
Мислиш на Едгар Алан му давале така лесно да фаќа цицки?!
Outrider
Outrider
Тру блад....тоа беше нешто како Твајлајт или?!
True_Blood
True_Blood
Бетер од Твајлајт :D Ова е премногу промискуитетна и хард кор верзија , Едвард и Бела се ликови од Штрумфови :D ...Иначе, љубовќе денеска го вежбав интензитетот на изненадување, за кога ќе ми се јавиш да ме поканиш на боза.
Outrider
Outrider
софт порн со вампири?! И вампирите не се тоа што беа... порано се мотаа ноќе и гризеа раја во врат, имаа црни наметки и маџарски акцент.
Поканата е во завршна фаза, работам на финалната верзија, ништо од романтиката не смее да се загуби.
Outrider
Outrider
Дали ќе ми дозволиш да ја поделам љубовта? Да ти кажам навреме, да не испадне дека те варам... сега моето срце е пошироко и има место за тебе и за ...