1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од orhidea

 1. 300
  Доделено: 16 мај 2018

  Член повеќе од три години

  Честитки! Ти беа доделени 300 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од три години.

 2. 200
  Доделено: 6 април 2018

  Член повеќе од две години

  Честитки! Ти беа доделени 200 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од две години.

 3. 100
  Доделено: 5 септември 2016

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.

 4. 2
  Доделено: 2 мај 2015

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 5. 1
  Доделено: 2 мај 2015

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.