1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Milapp2015
Последна активност:
24 септември 2015 во 23:11
Зачленет на:
24 септември 2015
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
2 септември 1999 (Возраст: 20)

Сподели:

Milapp2015

Нов член, Машки, 20

Milapp2015 последен пат беше виден/а како:
24 септември 2015