1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Micka
Последна активност:
13 јули 2012 во 16:12
Зачленет на:
6 јули 2012
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Женски
Роденден:
15 август 1995 (Возраст: 24)

Сподели:

Micka

Нов член, Женски, 24

Мојот живот е моја работа,а не твоја занимација :) 13 јули 2012

Micka последен пат беше виден/а како:
13 јули 2012