1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од mAcIkA

 1. 30
  Доделено: 19 декември 2014

  Идол

  Вашата содржина им се допадна на повеќе од 500 членови. Честитки, вие сте идол!

 2. 200
  Доделено: 25 февруари 2014

  Член повеќе од две години

  Честитки! Ти беа доделени 200 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од две години.

 3. 100
  Доделено: 25 февруари 2014

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.

 4. 20
  Доделено: 29 февруари 2012

  Никогаш не ни е доста од тебе!

  Вашите мислења им се допаднаа на останатите членови повеќе од 250 пати.

 5. 15
  Доделено: 20 февруари 2012

  Сериозно омилена личност

  Вашите мислења привлекле повеќе од 100 допаѓања.

 6. 10
  Доделено: 19 февруари 2012

  Незапирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме ви беше потребен повеќе од еден ден!

 7. 10
  Доделено: 15 февруари 2012

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 8. 5
  Доделено: 15 февруари 2012

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 9. 2
  Доделено: 14 февруари 2012

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 10. 1
  Доделено: 14 февруари 2012

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.