1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Komiti87
Последна активност:
13 септември 2018 во 18:00
Зачленет на:
13 август 2018
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
26 февруари 1990 (Возраст: 29)

Сподели:

Komiti87

Нов член, Машки, 29

Komiti87 последен пат беше виден/а како:
13 септември 2018