1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од Jagotka

 1. 2
  Доделено: 31 декември 2015

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 2. 1
  Доделено: 28 декември 2015

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.