1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од incule

 1. 400
  Доделено: 22 јануари 2019

  Член повеќе од четири години

  Честитки! Ти беа доделени 400 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од четири години.

 2. 15
  Доделено: 24 февруари 2018

  Сериозно омилена личност

  Вашите мислења привлекле повеќе од 100 допаѓања.

 3. 300
  Доделено: 4 јануари 2018

  Член повеќе од три години

  Честитки! Ти беа доделени 300 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од три години.

 4. 10
  Доделено: 22 февруари 2017

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 5. 10
  Доделено: 22 февруари 2017

  Среќен роденден!

  Среќен роденден! Додадовме на твојот профил 10 поени од трофеи.

 6. 10
  Доделено: 31 јануари 2017

  Незапирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме ви беше потребен повеќе од еден ден!

 7. 5
  Доделено: 31 јануари 2017

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 8. 2
  Доделено: 29 јануари 2017

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 9. 200
  Доделено: 27 јануари 2017

  Член повеќе од две години

  Честитки! Ти беа доделени 200 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од две години.

 10. 1
  Доделено: 27 јануари 2017

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.

 11. 100
  Доделено: 2 март 2016

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.