1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Gilbert
Последна активност:
12 јуни 2019 во 18:06
Зачленет на:
12 јуни 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
30 ноември 1992 (Возраст: 26)

Сподели:

Gilbert

Нов член, 26

Gilbert последен пат беше виден/а како:
12 јуни 2019