1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
dusica3
Последна активност:
24 февруари 2015 во 16:00
Зачленет на:
22 август 2014
Мислења:
27
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
24 март 1997 (Возраст: 22)

Сподели:

dusica3

Нов член, Женски, 22

dusica3 последен пат беше виден/а како:
24 февруари 2015