1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од dovefox

 1. 100
  Доделено: 21 октомври 2019

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.

 2. 5
  Доделено: 4 мај 2019

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 3. 2
  Доделено: 22 октомври 2018

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 4. 1
  Доделено: 21 октомври 2018

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.