1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од axokjart

 1. 100
  Доделено: 27 август 2018

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.

 2. 2
  Доделено: 20 август 2017

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 3. 1
  Доделено: 18 август 2017

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.