1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од 123456789deset

 1. 100
  Доделено: 18 јули 2019

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.

 2. 10
  Доделено: 18 април 2019

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 3. 10
  Доделено: 17 јануари 2019

  Среќен роденден!

  Среќен роденден! Додадовме на твојот профил 10 поени од трофеи.

 4. 5
  Доделено: 10 август 2018

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 5. 2
  Доделено: 3 август 2018

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 6. 1
  Доделено: 18 јули 2018

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.