1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од наташа

 1. 300
  Доделено: 19 април 2015

  Член повеќе од три години

  Честитки! Ти беа доделени 300 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од три години.

 2. 10
  Доделено: 29 мај 2014

  Среќен роденден!

  Среќен роденден! Додадовме на твојот профил 10 поени од трофеи.

 3. 200
  Доделено: 7 март 2014

  Член повеќе од две години

  Честитки! Ти беа доделени 200 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од две години.

 4. 100
  Доделено: 20 февруари 2014

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.

 5. 15
  Доделено: 8 јули 2012

  Сериозно омилена личност

  Вашите мислења привлекле повеќе од 100 допаѓања.

 6. 10
  Доделено: 29 мај 2012

  Незапирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме ви беше потребен повеќе од еден ден!

 7. 10
  Доделено: 15 март 2012

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 8. 5
  Доделено: 7 март 2012

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 9. 2
  Доделено: 3 март 2012

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 10. 1
  Доделено: 3 март 2012

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.