1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од Мила

 1. 10
  Доделено: 4 март 2012

  Незапирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме ви беше потребен повеќе од еден ден!

 2. 10
  Доделено: 2 март 2012

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 3. 5
  Доделено: 1 март 2012

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 4. 2
  Доделено: 1 март 2012

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 5. 1
  Доделено: 1 март 2012

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.