Скорешна содржина од Дејмон

 1. Дејмон

  Светско првенство во фудбал, Бразил 2014

  It's an expression ffs. Има разни статии низ интернетов инаку, последна беше дека ќе имало истрага на групата Ф, групата каде што нели се наоѓа и Нигерија но ништо такво од исфрлање. Ма да не ми е веродостојно ова. Неможе 10 дена пред првенство да исфрлат репрезентација, нема логика. Мечот...
 2. Дејмон

  Светско првенство во фудбал, Бразил 2014

  Ај мајке ти, дај ми извор за ова. Или ти работиш во ФИФА па само ти знаеш дека ќе се суспендирани? Не тресете зелени безвезе.
 3. Дејмон

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Четвртокот 2 години сум направил. Јес да не сум активен, ама влегувам некогаш си читкам. stay good.
 4. Дејмон

  Денес ме насмеа...

 5. Дејмон

  Pearl Jam

  Ги свиѓам ептен. Не ги обожавам, ама ги свиѓам. Покрај Black, Alive, Jeremy и Off he goes кои веќе се спомнати на темава плус песни кои ми се свиѓаат се Even Flow и Yellow Ledbetter.
 6. Дејмон

  УЕФА Лига на шампиони

  Клоп е царот, каков Манчини. Клоп создаде фантастичен млад тим од Дортмунд и синоќа дефинитивно требаше да ги освои трите бода. Утакмицата од синоќа е со сигурност најдобра утакмица во последниве неколку години би рекол што ја имам глеано. Утакмицата треба да се репризира за да се види што е...
 7. Дејмон

  Од каде си? :)

  Од каде си? :)
 8. Дејмон

  Моментално читам...

  Ангели и Демони - Ден Браун
 9. Дејмон

  Вашата последна смс порака во мобилниот е...

  Type your reply to Анета Аврамоска here Џабе си се мачел другите да ги замаглуваш. :)
 10. Дејмон

  Вашата последна смс порака во мобилниот е...

  Aj javi mi se. Neam kredit ja. :*
 11. Дејмон

  Friends

  Абе океј тоа зависи и од вкусот нормално. Ја ни Seinfeld, ни 3rd rock from the sun, ни Only fools and horses не ги ставам пред Friends. Али имам пораснато со серијава и јебига никоја неможе да ми ја замени. Иако тие што ги наведов се исто така се фантастични вклучувајќи ја и That 70's show.
 12. Дејмон

  Непреведени делови на форумов

  На тоа плавото точле
 13. Дејмон

  Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

  Ми фалиш ненормално. Незнам зошто. Таман мислев те избришав скроз, guess what.. you are back. Нека оди се по ѓаволите.