1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Аниса
Последна активност:
6 октомври 2018 во 23:09
Зачленет на:
11 јуни 2018
Мислења:
3
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
26 јануари 1990 (Возраст: 29)

Сподели:

Аниса

Нов член, Женски, 29

Аниса последен пат беше виден/а како:
6 октомври 2018