Непристоен предлог

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Па речиси и да нема женско што не минало по улица а не добило сочен предлог.
Посебно пак ако живееш во мултиетнички град. Тогаш на секој чекор те очекува типац со Ој Козаро фаца, ред заби, ред промаја осмех, јуфка фриз и неодолива понуда за 10 евра. Не мора да си облечен провокативно, битно е што си женско.
Ако тие ги важиме за непристојни предлози.
Вака не, оти ако ми е поблиску ќе го зачукам, па ич не ми е гајле за последици или тоа како ќе изгледам пред другите и што истите ќе мислам. Имаше една ******** пред некои 3-4 лета, ние дечишта по 16-17 години, он над 30 и се залепил до нас лепотанот, имал он што да понуди, имал у Шмрицварска фамилија. Го измарширавме фино лепо, ама едната другарка си настрада, ја зграпчи за задник овој. Шупчина, не видел женско.
А богами има и женски што многу се нудат. Ни срам ни перде, ќе му појде и во гаќи ќе му се пикне ако наумила. Мизерии.
Еее ме умре од смеење хахахахах ц ц ц ц...Ред заби,ред промаја....:frantic

Ама се пто кажа е чиста мизерна за жал вистина :nah
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
можеби би прифатила ако е убав... и би дала таков предлог зошто да не. не сум со огранилени мислења.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: cece17 and The_Mayor

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Непристоен предлог... дали е тоа што мислам Деми Мур, Роеберт Ретфорт, Вуди Харелсон- добар филм.
Имам забелешка во темава, под непристоен предлог подразбирам "понуда на пари за одредена услуга", конкретно во случајов секс за една вечер.
Се си има своја цена, нешто е поскапо... нешто е поефтино... нешто и за џабе.
Овие хипотетички настани се за американците , ретко тоа го има на балканот.
Во јавност девојките се пердашат со ******* за некој смешен кеш, но тоа не се предлози на ********, тие предлози ги прават ороспоѓите, и не се воопшто непристојни , туку глупави.
Не би понудил пари, а општиот непристоен предлог за взаемен интерес и убав провод секако дека да.
Љубовта и сексот се толку тесно поврзани, но толку многу далечни.
ДРЗОК ПРИСТАП:
Најтрагично од се е тоа што ви го сервира со бесрамни зборови и дури е изненаден/а од вашата непријатна реакција.

Ова може да го пишеш во сељачизам и ренесанса, нема врска со темава.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Непристоен предлог... дали е тоа што мислам Деми Мур, Роеберт Ретфорт, Вуди Харелсон- добар филм.
Имам забелешка во темава, под непристоен предлог подразбирам "понуда на пари за одредена услуга", конкретно во случајов секс за една вечер.
Се си има своја цена, нешто е поскапо... нешто е поефтино... нешто и за џабе.
Овие хипотетички настани се за американците , ретко тоа го има на балканот.
Во јавност девојките се пердашат со ******* за некој смешен кеш, но тоа не се предлози на ********, тие предлози ги прават ороспоѓите, и не се воопшто непристојни , туку глупави.
Не би понудил пари, а општиот непристоен предлог за взаемен интерес и убав провод секако дека да.
Љубовта и сексот се толку тесно поврзани, но толку многу далечни.


Ова може да го пишеш во сељачизам и ренесанса, нема врска со темава.
Јас сметам дека доволно објаснив за каков непристое предлог ја отворив темата.Незнам зошто асоциации од филмови да се меша со наслов на одредена тема,никаде во темата не го спомнав предлогот од филмот.Ако се базираме на асоциации за непристојни предлози има многу врсти,за кои нема простор да пишувам сега во темава,ке ги отворам во друга тема под друг наслов за кои се надевам ке се базирате на текстот а не на работи кои првично ке ве асоцираат на нешто во однос на насловот.:)
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Јас сметам дека доволно објаснив за каков непристое предлог ја отворив темата.Незнам зошто асоциации од филмови да се меша со наслов на одредена тема,никаде во темата не го спомнав предлогот од филмот.Ако се базираме на асоциации за непристојни предлози има многу врсти,за кои нема простор да пишувам сега во темава,ке ги отворам во друга тема под друг наслов за кои се надевам ке се базирате на текстот а не на работи кои првично ке ве асоцираат на нешто во однос на насловот.:)
Без да се правам паметен , ќе нагласам дека не држи вода напишаново. Непристоен предлог за перверзија, секс од стренџер и неговото вулгарно ораторство?:eek
Асоциацијата е адекватна на темава, непристоен предлого со.......што?
Пс. Посочи непристојни предлози кои си ги добила, сакам да прочитам. Јас до сега не сум добил, а и да сум добил не сум го приметил тоа и сум подлегнал на предлогот. Ме искористиле.:eek
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Без да се правам паметен , ќе нагласам дека не држи вода напишаново. Непристоен предлог за перверзија, секс од стренџер и неговото вулгарно ораторство?:eek
Асоциацијата е адекватна на темава, непристоен предлого со.......што?
Пс. Посочи непристојни предлози кои си ги добила, сакам да прочитам. Јас до сега не сум добил, а и да сум добил не сум го приметил тоа и сум подлегнал на предлогот. Ме искористиле.:eek

:) Ке звучам ли самобендисано ако кажам дека во последните неколку години скоро секојдневно добивам предлози кои за мене се непристојни со тоа што ми се нуди без перде на јазикот секс за една вечер па дури и за повекекратен секс без однапред да знаеме дали ке ми се допадне мене па и нему првиот пат?
Не е само сексот за пари и материјални блага непристоен предлог,бар за мене е така.
А нема да навлегувам во тоа дали ти си бил искористен или не,пошто не го знам твојот став околу овој вид непристоен предлог.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
Дали и колку често добивате вакви непристојни предлози?Дали тие предлози за вас се непристојни или веке го имате прифатено како нормална работа?Дали вие често давате вакви предлози?


глава неможам да дигнам од такви, верувај....и после зш женскиве биле груби, вакви или онакви...
океј е ќе се плеснеме шо викам јас...и шо после тоа...

можеби подостарев и веќе не ми е интересно тоа...секс за една вечер и ајт...
се прашуам зш нема некој да ми пријде или да се труди да ме освои...сигурно ќе ми биде мило...а не ни две ни три...ни името не си му го кажал одма апла за секс...па ако се сексав јас со секој шо ќе ми понудеше такво нешо...шо требаше до сеа да бидам?
поздрав со песнава...одговара на темава :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena and Bum-Bum

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
:) Ке звучам ли самобендисано ако кажам дека во последните неколку години скоро секојдневно добивам предлози кои за мене се непристојни со тоа што ми се нуди без перде на јазикот секс за една вечер па дури и за повекекратен секс без однапред да знаеме дали ке ми се допадне мене па и нему првиот пат?
Не е само сексот за пари и материјални блага непристоен предлог,бар за мене е така.
А нема да навлегувам во тоа дали ти си бил искористен или не,пошто не го знам твојот став околу овој вид непристоен предлог.
Во многу лошо друштво си навлегла. Не е самобендисано, за мене е патетично сваќањето на ликовите кои ти го нудат. Мислам дека имаат погрешна претстава за тебе. Или грешам?
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Во многу лошо друштво си навлегла. Не е самобендисано, за мене е патетично сваќањето на ликовите кои ти го нудат. Мислам дека имаат погрешна претстава за тебе. Или грешам?
Ете ке ја следиме темава и во иднина и ке видиш дека не е ни до мене ни до друштвото со кое сум опкружена,обично лугето од подалечната околина кои не ги ставаме во друштвото ни нудат вакви работи.Обично со лугето за кои сметам дека ми се друштво не разменувам предлози за секс и љубовни емоции.:)..односно од пријателите,а за пошироко друштво спага цел град или некои на кои неможеме да им се мешаме каде ке ги сретнеме
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Ете ке ја следиме темава и во иднина и ке видиш дека не е ни до мене ни до друштвото со кое сум опкружена,обично лугето од подалечната околина кои не ги ставаме во друштвото ни нудат вакви работи.Обично со лугето за кои сметам дека ми се друштво не разменувам предлози за секс и љубовни емоции.:)..односно од пријателите,а за пошироко друштво спага цел град или некои на кои неможеме да им се мешаме каде ке ги сретнеме
лошо друштво, по дифилт се пордразбира околината со која си опкружена.
Сепат тие "ултра шармантни" ликови кои го потценуваат понежниот пол за мене се сељаци.
Јас сум за секс од прва средба, но зарем не постои морална норма каде треба да се потруди човек, да девојката не се почуствува како :kaka Ајде ако не да пишуваме писмена понуда за секс со потпис и печат со крф и едно шишенце урина како додадот за да докажеме дека не сме хив позитивни или поседуваме трипер, сифелис и слично.
Нема хемија во тие предлози, а јас сум алхемичар во темава.
Нон шалантното однесување е оправдано, но навредлив предлог со потценување не е мој стил.
Колкуа квази-реторски звучи: Сакаш да имаш секс со мене?