Сакам да кажам/Сакам да прашам

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Добро е нема да ги исклучуваат програмите, ако е вистина нормално. За Фокс не ми е битно дали ќе има или не, Спорт Клуб 90% ќе ги има пак.
Абе и за национална географија го тврдеа истото па ете месец дена се мислам со што би ја заменил.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Абе и за национална географија го тврдеа истото па ете месец дена се мислам со што би ја заменил.
Тие што имаат боом тв сеуште имаат СпортКлуб. За другите наводно било во преговори. За национална географија уште жалам. :(
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Кантри рооооооудс тејк ми хоум ту да плејс ај билоооооооонг вест вирџиња кантри мама тејк ми хоооооум
Моментот кога некоја песна се врежува во мозокот без некоја посебна причина, како брејнвош на секои две минути во умот ми оди вест вирџиња а трае веќе втор ден, не е на арно, da fuck is вест вирџиња (facepalm)
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Физичари пак ќе побарам помош од вас, ми требаат неколку формули за решавање на задачи. ПП
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
@JaMi мачките во Египетската митологија биле чувари на подземниот свет, затоа и толку ги чуваат и ги сметаат за свети во Египет. Ако убиеш мачка во Египет ќе те убијат, можеш и да провериш по нетов. Така да тоа дека тролам ти пропаѓа во вода. :)
Поздрав и до тебе.
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,527
14,438
1,683
Таму каде што треба
@JaMi мачките во Египетската митологија биле чувари на подземниот свет, затоа и толку ги чуваат и ги сметаат за свети во Египет. Ако убиеш мачка во Египет ќе те убијат, можеш и да провериш по нетов. Така да тоа дека тролам ти пропаѓа во вода. :)
Поздрав и до тебе.
На сон мачка е дволичност.Престани со тие мачки само да ги спомнуваш во темата...не е интересно.