Сакам да кажам/Сакам да прашам

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
СДК конечно „Во текот на еден живот“ е издадена, сега да закажеме промоција !!!!! :D
Can't wait ! :D :D :D :D :D
Догодина си направи промоција на саем. Ем ќе ги испромовираш книгите, ем ќе ги потпишеш. :zelen Само ме интересира дали си стави псевдонимот или правото име, и која издавачка куќа е, да знам кај да ја тражам книгата.:zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Догодина си направи промоција на саем. Ем ќе ги испромовираш книгите, ем ќе ги потпишеш. :zelen Само ме интересира дали си стави псевдонимот или правото име, и која издавачка куќа е, да знам кај да ја тражам книгата.:zelen
ДАТА ПЕСНОПОЈ .. под име и презиме, а во биографијата е и псевдонимот ;) .. иначе сеа мајов ќе ми биди промоцијата тука во Прилеп, само треба да ја закажам утре :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
ДАТА ПЕСНОПОЈ .. под име и презиме, а во биографијата е и псевдонимот ;) .. иначе сеа мајов ќе ми биди промоцијата тука во Прилеп, само треба да ја закажам утре :)
Таман ќе ми чуваш една книга за роденденот. :mstickle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe

ComputerService

Староседелец
29 јануари 2013
443
235
1,043
абре не е избришана .. туку додаена на друга иста таква тема (ако не сум админ, значи прочитав и видов дека е дупла темата, а тука се бришат дупли теми) .. не кревај паники
Ами видов јас дека нема тема за 2013 год, а да се спои со тема од 2011,2012 . . . не е баш логички (facepalm)
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
СДК конечно „Во текот на еден живот“ е издадена, сега да закажеме промоција !!!!! :D
Can't wait ! :D :D :D :D :D
Е не може само на Knife да му чуваш за роденденот книга не е фер сакам и за мене :mstickle..не е далеку за 2 месеца ќе си дојде :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
СДК Не е фер,само мене ова ми се дешава :place Може ли барем една недела да ми помине без нервози?!Море каква недела,48 часа без нервози?!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Таман ќе ми чуваш една книга за роденденот. :mstickle
ќе има .. вие само дојдете на промоција .. :zelen
Е не може само на Knife да му чуваш за роденденот книга не е фер сакам и за мене :mstickle..не е далеку за 2 месеца ќе си дојде :D
и за тебе ќе има, дојди на промоција :D

Ами видов јас дека нема тема за 2013 год, а да се спои со тема од 2011,2012 . . . не е баш логички (facepalm)
овде така се работи .. дупли теми не смеј, исто ко и на други форуми . уствари исто ти е .. небитно за која година .. само се надоврзуваш ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini