Сакам да кажам/Сакам да прашам

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
Бев во продавница, конкретно за стоногалки немаа ништо. Имаат доста спрејови, ама за мрави, пајаци, комарци, муви... А во огромен супермаркет бев. За ова не можев да најдам. Во аптека не ми се верува да имаат, сепак аптеките не држат такви работи. Може да ми кажете и што ги привлекува, да знам да не имам нешто дома. Макар што разговарав со соседите, истиот проблем е со сите.
Е па тогаш јавувајте се во завод за здравствена заштита да дојдат да испрскаат со специјални средства за дезинсекција и мислам дека ќе го решите проблемот...(се наежив од самата помисла на една стоногалка а камоли да видам инвазија бррр...(puke))
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selene

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
453
645
193
36
Неготино
дали некој има работено или има некакво искуство со работа во call centar -продажба на производи?
 

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
453
645
193
36
Неготино
13381_178533978965979_85566597_n.jpg
 

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,390
1,133
Yellow submarine
FallenAngel напиша:
Вака сега. Имам посебен смисол на хумор.​
Верно е, имаш. Глуп е.
Среќа што некои ја размрдале темава докторице слеш кралице на драмата.​
И ај да бидам он сега:​
Имам проблем, не ми се смешни глупости и осеќам одбивност и благо грчење во долниот дел на абдоменот кога некој се смее на нив.​
Мислам дека страдам од нормалност :unsure
Добив опомена за навреда кон член, од модераторката Дарк како и да беше...​
Што доби дотичниот член што ја навредува мојата интелегенција? :unsure Just sayin`​
И еве јавен апел до Гестапо тимот на форумов упатувам, да ми подвлечат со црвено кој дел точно е навреда? Кој?​
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
FallenAngel напиша:
Вака сега. Имам посебен смисол на хумор.​
Верно е, имаш. Глуп е.
Среќа што некои ја размрдале темава докторице слеш кралице на драмата.​
И ај да бидам он сега:​
Имам проблем, не ми се смешни глупости и осеќам одбивност и благо грчење во долниот дел на абдоменот кога некој се смее на нив.​
Мислам дека страдам од нормалност :unsure
Добив опомена за навреда кон член, од модераторката Дарк како и да беше...​
Што доби дотичниот член што ја навредува мојата интелегенција? :unsure Just sayin`​
И еве јавен апел до Гестапо тимот на форумов упатувам, да ми подвлечат со црвено кој дел точно е навреда? Кој?​

Постои правило кое вели дека модераторите не мора ништо да им објаснуваат на членовите. Затоа ќути си, да не добиеш уште некој казнен за прекршување и на тоа правило. :zelen
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,019
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Постои правило кое вели дека модераторите не мора ништо да им објаснуваат на членовите. Затоа ќути си, да не добиеш уште некој казнен за прекршување и на тоа правило. :zelen

Е сега ќе видиш! Еве ти 5 казнени и ако не се опаметиш, уште 5 ќе добиеш, па ќе бидеш баниран месец дена. Океј? :D