1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Препораки за филм (општа)

Дискусија во форумот 'Филм' започната од The Tramp, 28 февруари 2012.

 1. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,716
  Допаѓања:
  745
  "Последните камбани" Македонски краткометражен филм :cool:
   
 2. GIRL004

  GIRL004 Нов член

  Зачленет на:
  20 април 2017
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  5
  Inception(2010) so leonardo (definitivno naj naj) :D
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 3. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,716
  Допаѓања:
  745
  Препорачајте добра авантура ?!
   
 4. Dr.Octopus

  Dr.Octopus Нов член

  Зачленет на:
  23 септември 2017
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  3
  The Next Three Days (2010)
  Одличен трилер, амерички римејк на францускиот Pour Elle.
  Russell Crowe во главна улога на сопруг кој решава да си ја извади жената од затвор по секоја цена откако таа е неправедно обвинета за убиство. Топла препорака !
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 5. İncognito

  İncognito Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,396
  Допаѓања:
  3,665
 6. İncognito

  İncognito Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,396
  Допаѓања:
  3,665
 7. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,155
  Допаѓања:
  2,222

  Ми беше препорака од еден другар и мислам дека подобар филм не сум гледала!!!
   
 8. İncognito

  İncognito Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,396
  Допаѓања:
  3,665
 9. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  675
  Допаѓања:
  1,168
 10. Danzl

  Danzl Нов член

  Зачленет на:
  23 ноември 2018
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  8

Сподели: