1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Колку години имате?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од невестето, 14 февруари 2012.

?

колку години имате???

 1. помалку од 15 години

  6.0%
 2. од 15 до 18 години

  29.2%
 3. од 19 до 25 години

  41.2%
 4. од 25 до 30 години

  16.7%
 5. над 30 години

  6.9%
 1. Lily

  Lily Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  123
 2. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  19 ги направив сега брзо
   
 3. невестето

  невестето Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  59
 4. Sandrich

  Sandrich Нов член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  10
  29 :cool:
   
  На mislitelot му/ѝ се допаѓа ова.
 5. zica

  zica Нов член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  18
  25 :)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 6. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  над 30 години 1 глас
  леле ко баба се чувствувам :D
   
  На mislitelot и Ночной охотник им се допаѓа ова.
 7. Sale

  Sale Нов член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  13
 8. Sandrich

  Sandrich Нов член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  10
  Блиску сме....29-че :)
   
  На mislitelot му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
 10. iskra

  iskra Староседелец

  Зачленет на:
  21 октомври 2011
  Мислења:
  204
  Допаѓања:
  300
  Еве веќе не си сама :)
   
  На Mnogo Bitno и lady_blue им се допаѓа ова.

Сподели: