Антипатични јавни личности

MKD

Нов член
11 март 2012
24
22
3
35
Скопје
Оној Латас и негована женичка која 2 недели не сменила облека а на ТВ се појавува, Вучиќ секако, Жаре...всушност сите од нашава `Џет-сет продукција` кои се веќе набројани... А од странциве Мадона и Џоли!! :)
 

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Од македонскатa: Драган Вучич, Латас, Тамара Тодевска, Зоки -Фаци, Верица Пандиловска, Елвир Мекич.

Од странската: Лана Дел Реј, Ники Минаж, Мајли Сајрус, Јелена Карлеуша,Роберт Патинсон..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: street_chic

Foxboro

Староседелец
16 јуни 2012
716
1,479
693
Pripyat, Ukraine
абе од овие нашиве копилиња..........боки 13.....жаре бербе..јанко дебелиот...латас (српска свиња)...онаа министерката со бркови....пандев......
а од светските.....ники минаж....џастин бибер......питбул.....парис хилтон (изг така се се викаше) и др не ми текнува
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MKD

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Калиопи,Есма(само кога пеат не ми се антипатични)....а прозборат а се испофалија колку се они хумани ... (worried)
Јанко,Латас,политичарите скоро сите до еден.
Водителот Александар од сител,не знам како се презива....тој ако е водител :x
Драган Вучич,Жаре бербер,Бокица.....други и не ми текнуваат.
 

Naruto

Нов член
12 септември 2012
1
0
1
36
од македонска - Латас, Миленко, Јанко, Вучиќ, Ивона Талевска, Каролина Гочева, Кили, Боки13, Жаре Бербер
од светската - Кардашијан, Гага, Бибер,
 

vitocorleone

Староседелец
27 јуни 2012
75
39
1,018
34
Насловот кажува се. Кажете кои ви се антипатични јавни личности од македонската па до светската есктрада.

Мене од македонската екстрада ми се: Сите водителки на Бекстајџ, Жаре Бербер, Боки 13, Лила Филипова, Сузана Гавазова....
Од светската : Џони Деп, Ким Кардашиан, Аврил Лавињ....

Ајде сега вие набројте ги вашите.
Ај те молам корегирај се, под антипатични личности ти е наведен/а и Боки 13, те молам кај најде личност??? Тој/Таа не може да се дефинира на кој пол припаѓа :D Доволно кажав, се изнервирав од самата помисла на ,, тоа нешто„
 

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
Латас , Вучиќ , оној од тротоар дебилон Дамјан или така некако и таа Ведрана ко хефталица ми е и Ева една пејачка
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Boyle

Sesil

Староседелец
20 февруари 2012
300
230
1,043
Боки 13, Зоки ,,Фаци,, Жаре бербер, Драган Вучиќ, Анета Наковска, сите водителки од бекстејџ на чело со Миа Костов, Јанко (јади бурек), Весна Петрушевска, Џаро...