Скорешна содржина од Wild.One | Црнобело Форум

Скорешна содржина од Wild.One

 1. Wild.One

  Спортска култура (навивачки групи)

  :wavespin
 2. Wild.One

  Митар Мириќ

  Ќи-ро фала шо ме просветли, после воа надоврзи си го муабетот од скајп, а со сликата сакав да нагласам за тоа колку се :cenzura .... Нека си бидат србомани они пак ама барем нека бидат писмени.....
 3. Wild.One

  Митар Мириќ

 4. Wild.One

  Митар Мириќ

  После некој месец влевам на форумов и шо да видам... |-(
 5. Wild.One

  Омилени дуети

 6. Wild.One

  Каде во моментов би сакале да бидете?

  На жива свирка со цело друштво!! Залади времето доста е со журки!
 7. Wild.One

  Моментално слушам...

 8. Wild.One

  Чај

  Го обожавам чајот, најмногу го пијам кога е ладно со лимонче и мед нешто подобро дефинитивно нема.. Најубави ми се планинските чаеви затоа што имаат мирис и вкус, а овие во кесички само мирис ама сепак ги пиам и никако не користам шеќер зошто ми го губи вкусот, само мед. :) Во зима стандард...
 9. Wild.One

  Асоцијации

  пиленце :D
 10. Wild.One

  Асоцијации

  семки
 11. Wild.One

  Асоцијации

  журка
 12. Wild.One

  Известувања за концерти/забави

  Не беше ништо посебно Ван Гог, повеке ми се свиѓа да си ги слушам на Youtube отколку на концерт, а Дубиоза супер ми беа само ногу ги имаше шо беа таму да гледат сеир отколку да слушат музика, неможиш да се опуштиш како што сакаш :) ... Инаку бев на Love Sensation и беше страшно добро, од 11...
 13. Wild.One

  Најубавото место на кое сте биле

  Далмација...
 14. Wild.One

  Брза географија

  Ќе те цитирам за да ти докажам дека за да бидиш победник на играва треба да ти се напишани сите и јас колку што имам играно брза географија толку влакна на главата немаш, а на форумов немаше да ја играм и онака зошто имам попаметна работа, само сакав да отидам малку оф-топик за да бидам во...
 15. Wild.One

  Брза географија

  Држава, град, село и планина знам, а останатото не. Ме интересира дали си правиш анализа дали уствари на тие букви постое нешто или само трескате?