Скорешна содржина од moonlight022

 1. moonlight022

  I'm lost in LA

  I'm lost in LA
 2. moonlight022

  Каков парфем користите?

  Victoria's Secret- Bare Vanilla(inlove)
 3. moonlight022

  Најубави нозе

  Моите:D
 4. moonlight022

  На кој начин ја негувате косата?

  Јас употребувам head&shoulders и после пред сушење се прскам со спрејовите на шварцкоп, значи ги има различни, на сите ви ги препорачувам
 5. moonlight022

  Стручно или гимназиско образование

  СТРУЧНО СИ Е СТРУЧНО Моите дома најпрвин ме убедуваа за економско ама не бе брате зашо ми е економското кога не ме влече. Јас лично сакав медицина и се запишав. Стварно беше тешко имаше нонстоп за учење и си бараше редовност и јас бев упорна и го завршив. И сега сум горда шо имам завршено средно...
 6. moonlight022

  Омилен и најнеомилен предмет во основно/средно

  Основно Омилени: хемија, англиски Најнеомилен: граѓанско Средно Омилени: физика, биологија Најнеомилен:историја
 7. moonlight022

  Медитација

  Јас почнав да медитирам од пред околу 2 месеци и гледам навистина подобрување околу моето ментално здравје
 8. moonlight022

  На шопинг - сами или во друштво?

  Јас идам сама
 9. moonlight022

  Кој спорт го сакате и зошто ? Што тренирате ?

  Здраво на сите. Јас сум нова во форумов и малце касно пишувам на темава но јас сметам дека спортот е најкорисното нешто кое може да си го дозволите. Јас 9 години тренирав фудбал, но престанав поради приватни причини. Сакам да имам здрав дух и гледам постојано колку што можам да идам во теретана...
 10. moonlight022

  Каде летово на одмор?

  Јас идам во Анталија
 11. moonlight022

  Италија

  Јас сум била во Милано и навистина е најубавото место кое сум го посетила на планетава. Од прекрасна храна до воодушевувачки места за посета
 12. moonlight022

  Добредојде на нови членови

  Здраво дечкии! Нова сум во форумов