Скорешна содржина од citiesinflames | Црнобело Форум

Скорешна содржина од citiesinflames

 1. C

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Хелоу, сакам да прашам дали некој од вас има пиено линцура чај или во ракија ставена?
 2. C

  Кошмари

  многу ретко имам кошмари. еден до два во месецот...понекогаш ниту еден во месец. кога имам кошмар, кога ке се разбудам секако го памтам. сите кошмари досега ги памтам до детал :place
 3. C

  Дали сте задоволни од вашите душек и перница?

  од мојот душек дома што ми е не сум задоволна а од перницата сум, но од душекок и перницата кај дечко ми преееезадоволнаааааа. наутро понекогаш не сакам да му се мрднам од кревет (inlove)(party)
 4. C

  Кој интернет прелистувач го користите?

  хром ги користам, знае да изблокира сет но задоволна сум си од него :giggle
 5. C

  Мелодија на ѕвонење на вашиот мобилен телефон

  обично ми се на вибрации, али ко случајно ке ги заборавам па ги ставам на звук на оне звони оваа песна а на вип оваа :)
 6. C

  Какви сѐ телефони имате сменето до сега?

  многу имам сменето, нокиа од тие тулите(нез шо бројки беа), па моторола тие малите, па 2 сони ериксон, посем една нокиа лумиа, па самсунг галакси с3(ама се изгуби грејниот во охридско езеро,а кај мене не беше ни пола година (:|:D), па сони икспериа ц3, посем зте кис лите, зте кис 3 и сега зте...
 7. C

  На кој мобилен оператор сте претплатник?

  едниот на вип другиоут на оне. али од оне сум презадоволна:cool:, за разлика од випот:facepalm2
 8. C

  Каков мобилен телефон имате?

  ZTE blade q i zte kiss 3 od zte blade q prezadovolna( t.e od site zte sto se, najdobar mislam deka e)
 9. C

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Сдк нова сум на форумов ,долго ве читам, па време беше и член да станам :D И нека се подобри времево пошо уше малку ке станам бела ко сирење.....-.-' :D