123456789deset | Црнобело Форум

123456789deset

Роденден
17 јануари 1982 (Возраст: 39)

Трофеи

 1. 100

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.
 2. 10

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.
 3. 10

  Среќен роденден!

  Среќен роденден! Додадовме на твојот профил 10 поени од трофеи.
 4. 5

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!
 5. 2

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!
 6. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.