Скорешна содржина од наташа

 1. наташа

  Хрчаци (инфо и прашања за нив)

  хахаха не озбилно да не знаеш што може да биде
 2. наташа

  Хрчаци (инфо и прашања за нив)

  Здеаво дечки едно прашање зошто мојот хрчак пушта чудни звуци постојано само кога ке спие прекинува дали има проблем со дишењето или е настинат или е нешто друго во прашање ве молам за помош ? Инаку засега е ок весел е и има 2 години од кога е земен
 3. наташа

  Евровизија

  песната се вика Империја но не е пуштена мислам официјално на 27 февруари
 4. наташа

  Тоше Проески

  то е то узивајте поздрав од Крушево
 5. наташа

  Форумско радио

  ке можи да ми објасниш сакам да пуштам малце музика чекам одговор
 6. наташа

  Форумско радио

  Сакам да пуштам музика лозинка и порт мози
 7. наташа

  Форумско радио

  Сакам да пуштам музика лозинка и порт мози
 8. наташа

  Моментално слушам...

  се спобудалев од слушање
 9. наташа

  Моментално слушам...

 10. наташа

  Моментално слушам...

 11. наташа

  Каде во моментов би сакале да бидете?

  во темен простор и да ги гледам ѕвездите
 12. наташа

  Моментално слушам...

  :)
 13. наташа

  Aзбука на имиња

  Цена :)
 14. наташа

  Каков парфем користите?

  ONE MILION MASKI AMA MOMENTALNO I MNOGU E UBAV I NEKADE E 4 000 DENARAI SUBO
 15. наташа

  Владо Георгиев

  да си ја дополнам листата на омилени изведувачи