Сакам да кажам/Сакам да прашам

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
Да си кажам ја, штом е избор за администратор што не е мала работа во оваа наша државичка тука би било фер сите ама баш сите да имаат право на глас.
Еве на пример станува збор за членови кои се тука од почетоците, а се банирани за банални работи оф корс.
А имаат придонеседно за развој на форумот со 10000 мислења..
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
@ipopovski Ќе им дадеш право на глас на @|o$y(|-|0$0(|@l @melpomena @Înger Rău и уште кој било што ти е баниран во тој дел од форумот? Не е ферски да може да гласа некој што вчера се зачленил, а да не може членови кои се тука 3 години и оставиле илјадници мислења.
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Ова нека биде новиот Гламстик 2 :svirka
гледаш им фалит на девојчињата
Лејди кажа нека биде новиот Гламстик, и би. :D

Да си кажам ја, штом е избор за администратор што не е мала работа во оваа наша државичка тука би било фер сите ама баш сите да имаат право на глас.
Еве на пример станува збор за членови кои се тука од почетоците, а се банирани за банални работи оф корс.
А имаат придонеседно за развој на форумот со 10000 мислења..

Браво бе мило, убо си кажа и тука и погоре. Бори се за човековите права. СПАРТААААА :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,410
1,133
www.crnobelo.com
@ipopovski Ќе им дадеш право на глас на @|o$y(|-|0$0(|@l @melpomena @Înger Rău и уште кој било што ти е баниран во тој дел од форумот? Не е ферски да може да гласа некој што вчера се зачленил, а да не може членови кои се тука 3 години и оставиле илјадници мислења.
Да.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena and existence

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
@ipopovski Ќе им дадеш право на глас на @|o$y(|-|0$0(|@l @melpomena @Înger Rău и уште кој било што ти е баниран во тој дел од форумот? Не е ферски да може да гласа некој што вчера се зачленил, а да не може членови кои се тука 3 години и оставиле илјадници мислења.
Јас уште пред 2 дена си гласав без проблем.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Види видииииииииии....сега можам замислите дури и јас да гласам....ама морав да ургирам.