Црнобело Форум

Jackal
Jackal
Револуција брат !!!! Ке има крв .. ке пада влада ..:):)
existence
existence
Ќе јадеш бан што ги спомнуваш нивните имиња (дури и индиректно) и шириш негатиФна енергија на Ворумот, плус го нарушуваш целокупното расположение и атмосферата за дупелижење и лајкнување пост43нца mwa
Jackal
Jackal
Лелеле свчу6ки ке се почуствувале навредени. Ха баш ме боли... јас само ја кажувам вистината па ако сака некој/а нека проба да ме обеси на плоштад... Ке кренам Ворумска револуција !! Или Форумов ке оди напред или ке го запалам со бензин !!!!
existence
existence
pafni si maru be braat... chill malku ne samo na karanje mislish... hh kakfi reFolucii kakvi besenja? Vorum e ova, tuka sme za zabava hahahaajhjaha
Jackal
Jackal
Во глата ме тепаат некој филмој за револуции + плус ги откажвам цигарите па нервозен сум цел ден и малку фали да убијам некого.. Некој мора да го запали фитилот. Доволно е еден да крени глава за да почнат да го следат други ..
existence
existence
ti vikam ja be braaat mnoo si napnat. Zemi si maru be braat hahahaha sFe ke ti pomine, i glava i aftobus....hhh
Jackal
Jackal
уште си баниран? заради тебе ја кревам револуцијава бе ..
existence
existence
Уживај, не ми пречи да сум баниран. Ќе си истраам и цел месец ако треба, само нека биде форумов во корист.
Jackal
Jackal
It's not about the ban, it's about sending a message !!!
existence
existence
Well...сето тоа што ти го кажа во твојот пост јас го кажував директно:) само кој да се соочи со фактот дека на форумов владее борба за тоа кој е покул фаца, кој е поинтересен ако каже смешка за третоодделенци, колку „хахахахахах“ пишува и ако кажеш негативен коментар одма си негативец, ваков, таков, лични навреди и уште купица работи.
existence
existence
штета што не направив скринови од цел муабет, ама не знаев дека има толку ажурна модерација што ќе го избрише муабетот.
Jackal
Jackal
во која тема беше муабетот шо те банираја?
existence
existence
СДК 2

Ни случајно да си барал некој да ме одбанира.
Jackal
Jackal
ке бидиш одбаниран на барање на скоро целата администрација а не само на мое ..