Најнови активности

• G
    grupa serigii одговори на темата Раскази - Хумор и Сатира.
    АФОРИСТИЧКИ ВЕСТИ Несме неоправдано скептични. Коронавирус кај нас не постои. Уште не лазат вошки. Светска пандемија, Коронавирус ...
  • A
    Vlakna na race noze telo penis I sekako karakter
  • A
    Anita Nikoloska одговори на темата Анален секс.
    Mene decko mi(*****) mi stava cepce pola saat pred analen seks. PS; Nemozam sama da si stavam.
  • A
    Anita Nikoloska reacted to Дамјана Ѓ's post in the thread Фетишизам with Like Like.
    Фетиш ми е неговиот говор на тело. Неодоливо ми е кога ќе го видам дека очекува јас сама да му седнам в скут :mstickle.
  • A
    Aristokrat reacted to Prashina's post in the thread Омилени стихови with Like Like.
    ЗАБРАНЕТО Е (Пабло Неруда) Забрането е да плачеш, а да не научиш ништо, да се разбудиш, а да не знаеш што со себе, да си уплашен од...
  • A
    Aristokrat reacted to Luckky's post in the thread Омилени стихови with Like Like.
    Еден ден некој ќе ги здипли нашите ќебиња и ќе ги прати на хемиско чистење од нив да го истрие последното зрнце сол, ќе ги отвори нашите...
  • Avarti
    Avarti одговори на темата Работа од соништата.
    Моето најдобро искуство беше со компанија instaforex основана од Ildar Sharipov Јас работам долго време. Обезбедува широк избор на...
  • woworld
    woworld започна нова тема:
    Здраво на сите, видов дека таква тема уште нема отворено. Нудам работа од дома во Фармаси. Барам соработници кои сакаат да заработат...
  • woworld
    woworld одговори на темата Огласи за вработување.
    Барам соработници за работа од дома во Фармаси. Членството е бесплатно.