1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Unreal Tournament 2004

Дискусија во форумот 'Игри' започната од The Tramp, 21 април 2012.

 1. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  [​IMG]
  Unreal Tournament 2004, уште позната и како UT2K4 или UT2004, е компјутерска игра со пукање развиена од Епик Гејмс и Дигитал Екстримс. Таа е дел од серијата Unreal игри и е продолжение на Unreal Tournament 2003 и оригиналната Unreal Tournament.
  Покрај промените во играта и визуелните ефекти, една од новите промени во Unreal Tournament 2004 е тоа што се вклучени и возила и во гејм типот Onslaught.
  Еве ги официјалните трејлери за сите делови.


  Ја имам играно пред едно четири години и игричката ми беше интересна. Ја има некој играно? Како ви се допаднала?
   
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  некако ми е сложена....во компјутеров имам некоја демо верзија на UT3, ја имав инсталирано ама појма немав како се игра :)
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 3. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Интересна ми е мене, и ја симнав 2004-ката. Отварам фолдерот гледам руско мени, викам океј ќе ја играм на руски, уклучувам инсталацијата, ми покажува ерор. За џабе си дадов 3 гб у пм. :besen
   
 4. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  ист проблем така.....само за gta :D
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  уште си ја имам во компјутер фала ви што ме потсетивте за утре што да правам цел ден (sun)
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 6. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  блазе си ти. :)
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 7. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Легендарна игра, никогаш не ми здосадила. :)
   
  На The Tramp и Luckky им се допаѓа ова.
 8. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  играва е стара незнам дали ја имате прбано 2008 мислам дека беше 3-ката
  помала е ама многу подобра графика....подобри ефекти
  да се доживее е многу добра :)
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: