The Vampire Diaries

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,389
1,133
Yellow submarine
@Аркантос јас им заседнав викендов што измина на епизодите од последнава сезона. КОНЕЧНО!
И се разочарав (worried)
Јас мислам дека и они (продуцентиве) не знаат што прават веќе. Буквално се е веч видено, секоја ситуација очекувана, нема драж серијава просто веќе и редно е оваа сезона да биде последна.
Изгледав 5 епизоди и немам воља да гледам понатаму. Мислам буквално е се тоа па тоа. Примадонава Елена не знае кој го сака, со кој се лапа, сите останати ликови преминуваат во вистински досадни и неподносливи створења сценариово им е монотоно.
Мене веќе не ми се свиѓа и се мислам на Ориџиналс да им се курдисам и да ги баталам овие.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Photographer

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,018
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Знаев дека кога тогаш ќе ја убацат Freya како лик, односно осеќав дека не е мртва.
Него, мислам дека последната епизода на сезонава ќе заврши како ќе ја донесат малава во Орландо и ќе покажат на сите дека е жива и после, дали 3та сезона дали понатаму, околу неа ќе се врти се, можеби и она ќе порасне и ќе се бори.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Знаев дека кога тогаш ќе ја убацат Freya како лик, односно осеќав дека не е мртва.
Него, мислам дека последната епизода на сезонава ќе заврши како ќе ја донесат малава во Орландо и ќе покажат на сите дека е жива и после, дали 3та сезона дали понатаму, околу неа ќе се врти се, можеби и она ќе порасне и ќе се бори.
Ја мислам дека Фреја е некој фрик и сеа ќе има некое здружување на сестриве. А малово најопасно ќе биде.
 

-•Lil Lamb•-

Баниран
27 февруари 2012
74
48
318
31
Јас ги имам прочитано книгиве, и воопшто не сум импресионирана. Узалуд арџење на времето. :)