1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

superdaskal.weebly.com

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од superdaskal, 11 август 2016.

 1. superdaskal

  superdaskal Полноправен Член

  Зачленет на:
  11 август 2016
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите.
  superdaskal.weebly.com се труди да воведе нешто ново во нашиот интернет простор. Едукативни работи кои можат да се научат преку кратки текстови. Родени сме само пред една недела :)
  Би сакале да ни кажете што можеме да подобриме.Потребна ни е вашата поддршка.
  Следете не на https://www.facebook.com/superdaskaloficial и на https://twitter.com/superdaskal
   
 2. Falanga

  Falanga Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 април 2016
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  293
  Ах бе Даскале, ве снема уште пред да се појавите.
   

Сподели: