1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

PS VITA

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Sober_Soul +_+, 2 октомври 2013.

?

Дали е најдобра handheld console ?

 1. Да

  0 глас(а)
  0.0%
 2. Не

  75.0%
 3. Можеби

  25.0%
Дозволени се повеќе гласови.
 1. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  Доста време не бев уклучен на форумов,но едно нешто ме заинтересира да са уклучам пак.Тое е PS VITA.Ме интересира какво мислење имате за него во врска со игрите,специфичностите негoви итн.За некое време очекувем да купам едно и уште некоја игра.Ме интересира што мислите дали вреди како handheld console или не?
  [​IMG]
   
  На Harmonija му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  Во анкетава гледам дека викате дека не е најдобра handheld console тогаш што викате која е најдобра Handheld console според вас?
   

Сподели: