1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Prince of Persia

Дискусија во форумот 'Игри' започната од alekjov1234, 11 август 2012.

 1. alekjov1234

  alekjov1234 Староседелец

  Зачленет на:
  3 август 2012
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  48
  Дали вие ја имате некогаш изиграно Prince of Persia ? Мене ми е една од поомилените игри, ги имам изиграно Sands of Time, Warrior Within, Two Thrones, 2008, и Forgotten Sands. Искрено најмногу ми се свиѓа Warrior Within иако е правена во потемен тон и е доста агресивна, сепак има уникатна приказна и два можни краја, кој тие што ја имаат играно знаат дека се одлични.
   
  На iDeposito му/ѝ се допаѓа ова.
 2. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Warrior Within .. the best f*cking game.
  Добри мистерии,загатки, наоѓање Life upgrades и што уште не.
  Кој не ја изиграл, нека ја изигра, за мене е најдобрата ТПС игра :)
   
  На alekjov1234 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Тешка игра. :D
   
 4. mountian

  mountian Полноправен Член

  Зачленет на:
  30 јануари 2013
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  30
  Не е тешка и многу релаксира.
   

Сподели: