1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Person of Interest

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Marick14, 26 јуни 2012.

 1. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Person of Interest е американска криминалистичка драма. Со режисери Johnatan Nolan & J.J. Abrams. Серијата се врти околу бивш агент на ЦИА со кој работи со мистериозен милионер за да го спречат криминалот и убиствата во Њу Јорк. Финч (Емерсон) создал машина за распознавање на криминалците пред тие да го направат делото. Со помошта на таа технологија тие работат надвор од законот.......

  Jim Caviezel - Риз
  Michael Emerson - Финч

   
  На emzzy и DarkPassenger им се допаѓа ова.
 2. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Колку епизоди има досега излезено? :p
   
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  21. Ти ја препорачувам серијава. Иако не сум ја изгледал цела (до 13та сум). Многу јака серија. Од Септември втора сезона почнува.

  Само што крајот (финалето) го зборат дека бил многу добар.
   
 4. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Може ќе ја почнам од утре. Денес треба Тин Волф да ја изгледам. ;)
   
 5. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Јас ја прекинав Тин Вулф. Гледај ја оваа, појака е. Јас од вчера до денес 12 епизоди изгледав. :D
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 6. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  хаха и ти како мене одеднаш сакаш целата да ја изгледаш. Тин Волф вчера од 4 до 12 ја изгледав. Сеа уште 5 од 2та сезона и после доаѓа оваа, немај гајле. ;)
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Ги изгледав првите 2 епизоди, океј е серијата, ама ништо посебна. Малце ме нервираат кога ги прават ликовите непобедливи. Вреди за да се тепа досада.
   
 8. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Гледај ги уште. Па ќе видиш дали е интересна или не. :biggrin
   
 9. Препознатлива

  Препознатлива Истакнат Член

  Зачленет на:
  27 јуни 2012
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  94
  Гледав неколку епизоди од серијава. Доста интересна ми е. Посебно ми беа интересни последните епизоди...
   
 10. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Ти од последната кон првата ли ги гледаше? :rofl
   

Сподели: