Person of Interest

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Person of Interest е американска криминалистичка драма. Со режисери Johnatan Nolan & J.J. Abrams. Серијата се врти околу бивш агент на ЦИА со кој работи со мистериозен милионер за да го спречат криминалот и убиствата во Њу Јорк. Финч (Емерсон) создал машина за распознавање на криминалците пред тие да го направат делото. Со помошта на таа технологија тие работат надвор од законот.......

Jim Caviezel - Риз
Michael Emerson - Финч

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: emzzy and DarkPassenger

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Person of Interest е американска криминалистичка драма. Со режисери Johnatan Nolan & J.J. Abrams. Серијата се врти околу бивш агент на ЦИА со кој работи со мистериозен милионер за да го спречат криминалот и убиствата во Њу Јорк. Финч (Емерсон) создал машина за распознавање на криминалците пред тие да го направат делото. Со помошта на таа технологија тие работат надвор од законот.......

Jim Caviezel - Риз
Michael Emerson - Финч

Колку епизоди има досега излезено? :p
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Колку епизоди има досега излезено? :p

21. Ти ја препорачувам серијава. Иако не сум ја изгледал цела (до 13та сум). Многу јака серија. Од Септември втора сезона почнува.

Само што крајот (финалето) го зборат дека бил многу добар.
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
21. Ти ја препорачувам серијава. Иако не сум ја изгледал цела (до 13та сум). Многу јака серија. Од Септември втора сезона почнува.

Само што крајот (финалето) го зборат дека бил многу добар.
Може ќе ја почнам од утре. Денес треба Тин Волф да ја изгледам. ;)
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Јас ја прекинав Тин Вулф. Гледај ја оваа, појака е. Јас од вчера до денес 12 епизоди изгледав. :D
хаха и ти како мене одеднаш сакаш целата да ја изгледаш. Тин Волф вчера од 4 до 12 ја изгледав. Сеа уште 5 од 2та сезона и после доаѓа оваа, немај гајле. ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marick14

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Ги изгледав првите 2 епизоди, океј е серијата, ама ништо посебна. Малце ме нервираат кога ги прават ликовите непобедливи. Вреди за да се тепа досада.

Гледај ги уште. Па ќе видиш дали е интересна или не. :D
 

Препознатлива

Истакнат Член
27 јуни 2012
119
94
328
Гледав неколку епизоди од серијава. Доста интересна ми е. Посебно ми беа интересни последните епизоди...