1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Paris Enquetes Criminelles

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Давор, 6 јануари 2013.

 1. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Серија која има три сезони,првите две по осум епизоди во третата сезона само четири епизоди.
  Видов дека нема тема за серијава,па решив да отворам.Мене искрено серијата ми е одлична и посакувам во иднина да има повеќе вакви серии,затоа што телевизиите треба да ги задоволат вкусовите на сите гледачи.Што мислите вие за серијава?

  [​IMG]
   
 2. ина.

  ина. Истакнат Член

  Зачленет на:
  31 декември 2012
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  6
  Добра е серијата,ја гледав додека играше на фокс крајм,и баш мислев зошто ја прекинале оно биле толку епизоди :giggle
   
  На Давор му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: