1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Online Football

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Podem, 20 ноември 2014.

 1. Podem

  Podem Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  356
  Незнам дали има присутни и заинтересирани за онлајн забава,инаку доста интересна е играва ја играме со пријатели кога нема што да правиме.
  Линкот е http://haxball.com/ . Се креира соба се одбира максимум број играчи,влегувате одбирате тим BLUE или RED и играте. Едноставни се контролите стрелките + x за шутирање. Топката се шутира на онаа страна на која се наоѓа од вас. Ќе сфатите после неколку партии.
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: