1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Online интернет продавница за чевли?

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од we3fan, 4 ноември 2018.

 1. we3fan

  we3fan Нов член

  Зачленет на:
  4 ноември 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите.

  Сакам да порачам чевли преку интернет, досега никогаш не сум порачувал обувки и не знам ниедна web страна.
  Може ли да ми предложите некоја добра online интернет продавница за чевли?
  Може да биде од Македонија или од друга држава.

  Поздрав до сите и однапред ви благодарам.
   
 2. Macedon

  Macedon Нов член

  Зачленет на:
  5 ноември 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  На we3fan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. we3fan

  we3fan Нов член

  Зачленет на:
  4 ноември 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ти благодарам многу Macedon, сакам да порачам машки кондури, досега имам носено марки "Lander Jack" и "Rossini" и сум задоволен, сега локално не можам да ги најдам па сакав да пробам ако можат да се купат преку интернет. Се надевам дека ќе најдам нешто на страните што ми ги предложи, фала ти многу уште еднаш.
   

Сподели: