One Tree Hill

Sebastian

Активен Член
17 февруари 2012
174
110
43
Појма немам на која од македонските телевизии игра оваа серија но мислам дека ја имаше на некоја телевизија.Инаку доста интересна серија за тие што не ја знаат.Чудно ми беше што досега на никому не му текнало да ја отвори дискусија за оваа серија а 100% сигурен сум дека неј од вас ја има гледано.Инаку класична тинејџерска серија, испреплетени настани доста јаки карактери и возбудливи ситуации.
Родителска грижа,тинејџерски живот,љубов и неверство,пријателство се во едно.Има и некој интересни ситуации што ја прави оваа серија гледана не само од тинејџерската популација туку и од постарите.Оваа серија може да се најде на интернет па еве ви ја препорачувам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Scars31

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Колку што сум запознаен не игра на ниедна македонска телевизија, иначе играше негде 2008/9 на Сител и гледав по некоја епизода. Серијата беше доста интересна и омилен лик ми беше Лукас. Сега како што знам повеќето ликови се сменети (9 сезона) и не ми се гледа поради тоа. :)
 

Hexasto

Истакнат Член
16 февруари 2012
1,095
1,633
113
Македонија
Интересна серија ја глеав на хрт 1 ама веке ја нема и не ми текнало да ја спуштам..