1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Oguz Atay

Дискусија во форумот 'Поезија и проза' започната од AleksandarMKD, 17 декември 2017.

 1. AleksandarMKD

  AleksandarMKD Нов член

  Зачленет на:
  16 декември 2017
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Dali ja imate nekade sretnato ovaa kniga od Oguz Atay-Tehikeli Oyunlar (Opsni igri- kako sto translate mi prevede)?
  Kazete mi ako ja imate sretnato.
   

Сподели: