1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

New Girl

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од невестето, 14 февруари 2012.

 1. Slims

  Slims Активен Член

  Зачленет на:
  19 април 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  177
  Првата епизода ми беше врв, се згазив од смеење. И натаму продолжи да држи една константа во хуморот, поразлична од другите. Сега за сега е супер. Моја оценка 8.5/10 :)
   
 2. Препознатлива

  Препознатлива Истакнат Член

  Зачленет на:
  27 јуни 2012
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  94
  И оваа серија ја гледам. Интересна ми е на моменти, на моменти досадна, али секако ќе продолжам да ја гледам бидејќи доста ми се симпатични и самите актери во серијава :)
   
  На Slims му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: