1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

New Girl

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од невестето, 14 февруари 2012.

 1. невестето

  невестето Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  59
  [​IMG]
  Прилично нова серија, се работи за девојка (Zooey Deschanel) која откако раскинува со дечкото решава да се пресели во нов стан. Случајно на интернет ги наоѓа тројцата момци на кој им треба нов цимер Шмит, Ник и Винстон, и се вселува кај нив...
  Неверојатно смешна серија 20 минутна серија која дефинитивно ќе ви го разубави денот!
  на IMBd e оценета со 7,8 од 15,926 users
   
  На Slims и DarkPassenger им се допаѓа ова.
 2. Blueberry

  Blueberry Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  158
  хм може да се проба! Онлајн ја гледаш или ?
   
 3. невестето

  невестето Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  59
  не ја симнував од еден сајт.
  по 175 MB мислам дека е една епизода
   
  На Blueberry му/ѝ се допаѓа ова.
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Закон серија!
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  После ја симнувам и одма ќе ја гледам?
  Колку епизоди има досега?
   
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  14 :)
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ја загледав серијава, интересна е. Вчера се смеев до 3 часот. Шмит ми е најјак. :D
   
  На DarkPassenger му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Lily

  Lily Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  123
  и јас ја загледав, сега само што ги догледав сите епизоди:)
  Да не знае некој кој ден искача нова епизода??
   
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Во вторник искача новата. :)
   
  На Lily му/ѝ се допаѓа ова.
 10. efederer

  efederer Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  2 октомври 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  256
  ееее ги изгледав сите епизоди, во најмала рака за 2 дена :) супер е што се кратки и интересни ликови се, онака за да пуштиш мозок на пасење:)
   

Сподели: