Metallica | Црнобело Форум

Metallica

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,447
9,155
1,683
Кушкундалево
Улрих уште не научи да тропа. Не знам не очекувам многу од албумов. Првата песна што ја објавија не ми се бендиса баш, ко да не знаат што сакаат да свират се.
 

Thrashbt

Староседелец
6 октомври 2012
233
86
1,038
28
Битола
Њустед изваде албумиште, штета шо не продолжва со овај проект. Инаку, за албумот имам High hopes, али ќе видиме шо ќе биди.