1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Mото ГП (Случувања,победи,незгоди)

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Maks, 29 февруари 2012.

 1. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Сите случувања од Мото ГП
  Тука спаѓаат и вашите омилени возачи за кои можете да прикачете слика, линк со видео, нивни победи или податоци:)

  motogprider.jpg
   
 2. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863

Сподели: