1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

League Of Legends

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Sober_Soul +_+, 18 јануари 2013.

 1. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  Овде можете да коментирате во врска со оваа игра,тактики,херои,стекнувате пријатели.Се надевам дека тие што играат League Of Legends ке бидат задоволни од оваа тема...а се надевам дека доста луѓе од Македонија ја играат оваа игра.:);):* Линк:http://eune.leagueoflegends.com/[​IMG]
   
 2. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
 3. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Брат ми помалиот таа работа ке го прашам да си размените акаунти ли како се викате што ја знам не се разбирам мноогу!:zelen
   
  На 84 sk_Y ^_- и Sober_Soul +_+ им се допаѓа ова.
 4. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22

Сподели: